برای آشنایی بیشتر با امین بانی میتوانید بیوگرافی کامل آن را مشاهده کنید.

بیوگرافی امین بانی

معرفی امین بانی

نام: امین بانی

تاریخ تولد: 16 دی 1362

محل تولد: اصفهان – ایران

شروع فعالیت حرفه ای: 1393

 


 

امین بانی دوست داشتنی اولین بار در حدود سن 6 و 7 سالگی علاقش به موسیقی را نشان داد و در همان دوران بچگی با اشتیاق به کارهای موزیکی می‌پرداخت. امین اولین شهرتش را توسط یه کلیپ که در تلفن های همراه دست به دست میشد به دست آورد اما به اشتباه همه او را یک خواننده افغانستانی در نظر گرفته بودند (در این مورد در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد که چرا؟!). آن زمان که این کلیپ پخش شد کسی اسم این خواننده را نمیدانست البته در حال حاضر وی جزو یکی از خوانندگان خوب کشور میباشد که کارهاش واقعاً بسیار زیبا و شنیدنی میباشد. در ادامه با بیوگرافی امین بانی همراه باشید.

 

امین بانی

امین بانی چند خواهر و برادر دارد؟

او در یک خانواده 5 نفره میباشد که یک خواهر متولد 1362 و یک برادر متولد 1352 دارد که همراه با پدر و مادرش این خانواده را تشکیل میدهند. خانواده امین بانی همیشه حامی او بودند تا حدی که مادر عزیز ایشان هر زمان که پسرش آواز میخواند از شوق، گریه میکند و جالبه که هم اکنون باز هم به همین صورت میباشد. شاید برخی از دوستداران موسیقی استاد کریم سماوی را بشناسند جالبه بدانید که امین خواهرزاده ایشان میباشد. خود او علاقه زیادی به صدای زیبای استاد کریم سماوی داشت و میگوید که همین باعث ورودش به عرصه موسیقی شد.

 

بیماری امین بانی

شاید شما هم بار اول با دیدن عکس چهره این خواننده به اشتباه او را خواننده افغانی برداشت کرده باشید (البته خدایی نکرده ما قصد توهین به هیچ قوم و کشوری و حتی این خواننده دوست داشتنی کشورمان نداریم). همانطور که در بالا گفتیم ایشان زاده اصفهان میباشد و دلیل تغییر چهره وی به سبب بیماری تالاسمی ماژور است که این اتفاق را رقم زده است. باز هم جا داره بیان کنیم امین بانی عزیز انقدر دوست داشتنی و خوش صدا هست که قصد هیچ جسارتی را نداشته و نداریم. فقط به دلیل برداشت های اشتباه مردم خواستیم این مسئله را بیان کنیم وگرنه تمامی تیم نوار کاست هم او را قلباً دوست دارند.

 

امین بانی

وضعیت تاهل امین بانی

شاید برخی از دوستان عکس هایی از امین بانی با حلقه دیده باشند اما جالبه که بدانید امین (تا به امروز) مجرد هست و هنوز به جمع متاهل ها اضافه نشده است.

 

شروع فعالیت هنری امین بانی

خب همانطور که در بالاتر گفته شد، امین از شش سالگی کار خودش را در همان دوران شروع کرد و رفته رفته حرفه ای تر و باتجربه تر شد ولی خیلی جالبه بدانید که امین بانی تا به امروز در هیچ کلاس آموزش موسیقی ای شرکت نکرده است و تمامی اندوخته های خود را به صورت تجربی به دست آورده است از همین رو به امین یک خودساخته میشه گفت.

 

آهنگ های معروف امین بانی

خب یکی از معروف ترین کارهای امین بانی که احتمالاً شندید قطعه “چه کردی” میباشد که تیتراژ سریال پرطرفدار شهرزاد بود. البته کار به همینجا و با یک جمله ختم نمیشه و باید گفت که امین با این تراک توانست انقلابی برای حرفه کاری خود انجام بدهد و به شدت این کار سر و صدا کرد و باعث شد با این قطعه تقریباً خود را به تمامی کسانی که موزیک گوش میکنند، بشناسد. بعد از این کار محبوبیت امین بانی چندین و چند برابر شد تا حدی که دیگر همه منتظر آهنگ های بعدی او بودند و نرخ دانلود کارهای جدید او به شدت افزایش یافت. البته امین یک قطعه معروف دیگری هم به نام “ثانیه ها” دارد که برای تیتراژ برنامه ثانیه ها بود که از شبکه دو سیما با اجرای داریوش کاردان پخش میشد.

 

امین بانی خواننده

چرا امین بانی کم کاره؟

جالبه بدانید وی اعتقاد دارد که دلیل این کم کاری به خاطر مافیای موسیقی ایران میباشد که عرصه را بر وی تنگ کرده است و قراردادهای عجیب و غریبی که امضا کردن هر کدام آنها میتواند او را به سمت نابودی در موسیقی ببرد.

 


 

خب این هم بخشی از زندگینامه یا بیوگرافی امین بانی دوست داشتنی بود که مطالعه کردید. تیم ما آرزوی سلامتی و بهترین ها را برای او دارد و امیدواریم که هرچه سریعتر کارهای جدید و زیبای او را بشنویم. در ضمن میتوانید آهنگ های جدید امین بانی را از سایت ما دانلود کنید.

 

◀ نظر شما درباره این خواننده چیست؟ زیر همین پست کامنت بگذارید.