دانلود آلبوم امین قباد به نام صدای تو

اولین آلبوم امین قباد “صدای تو” میباشد که به صورت رسمی به بازار ارائه شد. امین قباد این آلبوم را به صورت رایگان و در اینترنت پخش کرد.

دانلود آلبوم امین قباد صدای تو

اولین آلبوم رسمی امین قباد به نام صدای تو از رسانه نوار کاست منتشر شد.

خود امین قباد درباره آلبوم صدای تو اینگونه گفته است:

احساس ريختم پاش (این متن توسط امین قباد نوشته شده است.) از اول تا آخرش، مثل تمام زندگيم..
من زندگي كردم كه خودمو بسازمو خودمو ساختم كه زندگي كنمو فهميدم كه زنده بودن بدون احساس براي من حتي شكل مرگ هم نيست. (شما در حال خواندن متن امین قباد درباره آلبوم صدای تو هستید) كه مرگ تنها دليل براي درست و عاشق زيستنِ منه؛ من هرچيزي كه از قلب و ذهنم در اين قالب متولد ميشه رو با شما شريكم و بازخورد اين لذت، مستقيم ميچسبه به روحم واين منو نگه ميداره اينجا ايستاده، كنار خودم و شما

این آلبوم دارای 8 قطعه میباشد که نام تنظیم کنندگانی مانند : سعید زمانی، سهیل شمس و … به چشم میخورد. ترانه سرای اکثر قطعات متفاوت بوده به همین خاطر شاهد فضایی غیر تکراری در آلبوم هستیم. متن تمام قطعات این آلبوم به صورت اختصاصی و با دقت تهیه شده است.

(پایان متن امین قباد درباره آلبوم صدای تو)

اگر شناختی روی امین قباد ندارید باید خلاصه بگیم که امین از خوانندگان خوب و حرفه ای کشور است که آهنگ های احساسی بسیار زیبایی داره، امین به دلیل اینکه با افراد حرفه ای همکاری میکنه، معمولاً کارهای او از کیفیت بالایی برخوردار است. این آلبوم ثابت کننده این گفته ما میباشد.


دانلود آلبوم صدای تو

دانلود آلبوم امین قباد به نام صدای تو به صورت یکجا – فایل ZIP

دانلود آلبوم امین قباد به نام صدای تو به صورت تک تک

01. رفیق نیمه راه من

02. اصن مگه فرقی داره

03. گریه نکن

04. برگرد

05. صدای تو

06. دلم رفت

07. نمیبینی

08. رفت